tarım parça

% 100 Memnuniyet..!

info@agriculturesparepart.com  

Yeni Case İh JXE Serisi

1111

Case ih markasının yeni ürünü JXE serisi traktörler hakkında üretici firmanın vermiş olduğu bilgileri sizin için bu sayfada topladık daha detaylı bilgileri üretici firmanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Gelelim traktörün özellikleri hakkında bilgilere;

Case IH ailesinin yeni yüzü JXE serisinde 3 silindirli 55 ve 65 HP yerli üretim S8000 serisi motorunun yanı sıra, üzerinde barındırdığı Turbo-Intercooler üniteleri sayesinde hem yüksek performans elde edebilir hem de yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz. 82 litrelik yakıt kapasitesi sayesinde uzun süreli çalışma imkanını JXE serisi ile yakalayın.

İhtiyacınız olan tüm hız aralıklarına sahip olan 8 ileri 8 geri transmisyon seçeneğiyle birlikte direksiyon altına konumlandırılan ileri-geri mekik kolu zamandan ve yakıttan kazanım sağlamanıza yardımcı olur. Düşük hızlar gerektiren işlerinizi kolaylıkla halledebilmeniz için JX65E serisinde isteğe bağlı olarak sürüngen vites seçeneği sunulmuştur. Sürüngen vites seçeneği ile beraber 12 ileri 12 vites aralığı elde edebilirsiniz. Ayrıca traktörün çalışma esnasında performansını arttıran çiftçeker ünitesi ve arazi koşullarına bağlı olarak gereksinim duyulan diferansiyel kilidi mekanizması JXE serisinde mekanik olarak kumanda edilmektedir.

JXE serisinin sahip olduğu güçlü hidrolik donanımı 4 adet hidrolik güç çıkışı ve 2700 kg'lık yüksek kaldırma kapasitesi sunarak geniş ekipman gamıyla çalışmanızı mümkün kılar. Her iki modelde de standart olarak verilen bağımsız çift devir kuyruk mili seçeneğiyle (540/540E) tüm tarımsal faaliyetlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tekerlek devrine senkronize kuyruk mili özelliği JX65E modelinde isteğe bağlı olarak verilmektedir.

JXE serisi, sahip olduğu geniş platform ve konforlu operatör koltuğu ile kullanıcılarına uzun saatler yorulmadan çalışma imkanını sağlar. Dört direkli kabin ve standart açılabilir sunroof sayesinde maksimum görüş açısını JXE serisi ile elde edebilirsiniz. Operatör konforunun yanı sıra yolcunun da konforu düşünülerek tüm modellere standart yolcu koltuğu eklenmiştir.

Tarımda ileri düzey mekanizasyon uygulamalarında dünyanın önemli traktör markaları arasında yer alan Case IH, yeni ürünü olan JXE serisi traktörlerini tarım sektörüyle buluşturarak, Türk çiftçisinin verimine verim katmaya devam ediyor. Çok amaçlı üretilen yeni JXE serisi ile ihtiyacınız olan tüm çalışmaları rahatlıkla yapabilir, içerisinde barındırdığı özellikleri sayesinde konfotrlu bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Son olarak bilgi vermekte fayda var, Bu traktör ile ilgili JXE yedek parçaları katalog sayfamızdan bulabilirsiniz.